Üritused

11.12.17

Ürituse transporti korraldab Laeva valla Avatud Noortekeskus (marssruudil Laeva-Tabivere-Laeva), seega palun enda transpordi soovist teada anda Karmenile (tel. 55511774 või karmen.kukk.001@gmail.com või facebookis) hiljemalt 12.detsember kell 12.00.

Väljasõit Laeva bussijaamast 13.detsember kell 15.15. Transport osalejatele tasuta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registreerimine kuni 17.oktoober või vabade kohtade olemasoluni.

 

Väljasõidu transporti rahastatakse riigi poolt eraldatud huvitegevuse- ja huvihariduse lisarahastusest ning mängu piletitega toetab JK Tammeka.

 

 

Järg on Laeva käes!
Osalema on oodatud ka Laevast kuni kaks noort. Vanuses 15+.
Tegevust viiakse ellu riigieelarvelistest vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu.

 

 

Veel on jäänud kolm viimast noortekohtumist ANK koostööprojekti raames, milles osaleb 12 noortekeskust Tartumaalt. Üritused toimuvad veel Koosal, Laevas ja Ülenurmes.

Koosale oodatakse Laevast 10 noort, seega palun registreerimisel olla kiire. Eelistatud on noored vanuses 12+ ja need, kes ei ole veel ühelgi ANK väljasõidul osalenud. Registreerimine lõppeb 10.oktoobril.

Lisainfo: Karmen Kukk Laeva valla Avatud Noortekeskuse juhataja

 

Tähelepanu! Tähelepanu!

Toimub koostööprojekti "Tunne Tartumaad" 8 väljasõit. Meeskonnas on 4-5 liiget. Tahad osaleda? Anna endast märku ja komplekteerime võistkonnad üheskoos. Registreerimine kuni 25.septembrini.

 

Karmen Kukk

Laeva valla Avatud Noortekeskuse juhataja

tel. 55511774

karmen.kukk.001@gmail.com

või facebookis (Laeva valla Avatud Noortekeskus)

 

Projektifondi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.

 

 

Läheme kahe noorega Piirissaaret avastama! Kui oled vähemalt 12 aastane, siis anna enda osalemissoovist mulle teada tel. 55511774 või facebookis (Laeva valla Avatud noortekeskuse grupis).

KÕIKIDE SOOVIJATE VAHEL TEEN MINA ISE VALIKU, KELLEGA SÕIDAME 30.AUGUSTIL PIIRISSAARELE.

 EELISTATUD ON FOTOGRAAFIA HUVILISED NOORED!

 Aega registreerida kuni 22.augustini.

 Lisainfo: Karmen Kukk 

Lava valla Avatud Noortekeskuse juhataja

 

Laeva valla Avatud Noortekeskus koostöös 11 teise Tartumaa noortekeskusega kutsub noori veel enne uut õppeaastat kokku saama. Tule Tartumaa Noortepäevale Rannusse 26.augustil. Kui oled oma osalemises kindel, palun anna endast teada noortekeskuse juhatajale Karmenile tel. 55511774, karmen.kukk.001@gmail.com või facebookis.

Kiirusta, sest kohtade arv bussis on piiratud!

 

21. juunil toimub "Suur jalka perepäev", mis toimub noorte omaalgatusliku projekti raames "Nopi Üles". Perepäeva korraldajateks on Laeva valla noored Christin Marleen, Karoliine Maria ja Anette. Perepäev toimub staadionil.

Täpsem päevakava ja plakat peagi kättesaadav.

Projektifondi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastaud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.Lisainfo programmi tutvustavalt kodulehelt www.ank.ee

Lisainfo: Karmen Kukk

Laeva valla Avatud Noortekeskuse juhataja

tel. 55511774

 

 

Noortele vanuses 12+ (kaasa saab 5-6 noort). Eelisjärjekorras on need noored, kes pole veel ühelgi Tunne Tartumaad projekti väljasõidul osalenud. Lisainfo ja registreerimine: Karmen Kukk Laeva valla Avatud Noortekeskuse juhataja tel. 55511774 või facebooki grupis Laeva valla Avatud Noortekeskus.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vanusele 11+. Palun ennast registreerida hiljemalt 18.maiks. Lisainfo ja registreerimine Karmen Kukk tel. 55511774.

 

 

 

 

 

Liikumisprogrammi rahastab Tartumaa tervisetuba 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sergei Svetlakov särtsakas ja lustlikus sügiskomöödias "Peigmees".

Sakslane Helmut (Philippe Reinhardt) tutvub Berliinis veetleva Aljonaga ning lendab seejärel Venemaale tütarlapse kätt paluma. Õnnelikud armunud saabuvad üheskoos maale, et Helmut saaks tutvuda pruudi sugulastega. Sinna saabub ka Aljona eksmees Tolja (Sergei Svetlakov), kes on ootamatult otsustanud oma endise naise südame võita. Tolja ja Helmuti romantilisele vastasseisule lisavad särtsu ka sõbrad, sugulased ja Venemaa värvikas külaelu.

Kas võitjaks osutub perspektiivikas ja edukas Helmut või kunagi palavalt armastatud eksmees, selgub juba sügisel!

 

 

 

 

 

 

 

 

Imeline loodusfilm Soome järvedest. Vaatajal on haruldane võimalus jälgida järve elu-olu nii vee all kui vee peal, tutvuda taimestiku ja loomastikuga ning seda kõike Soome rahvapärimuse ja mütoloogia taustal.

Soomes vaatajarekordeid löönud dokumenteelfilm.

Meile näidatakse Soome järvede sünnilugusid, nende muutumist erinevatel aastaaegadel ning nende kallastel ja allpool veepiiri peituvat mitmekülgset floorat ja faunat.

Sobib vaatamiseks igas vanuses filmisõpradele.
Eesti kinodes alates 13.jaanuarist!

Kestvus: 73 minutit.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projektifondi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Toimetaja: KADRI LINAMÄGI