Üritused

14.06.17

21. juunil toimub "Suur jalka perepäev", mis toimub noorte omaalgatusliku projekti raames "Nopi Üles". Perepäeva korraldajateks on Laeva valla noored Christin Marleen, Karoliine Maria ja Anette. Perepäev toimub staadionil.

Täpsem päevakava ja plakat peagi kättesaadav.

Projektifondi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastaud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.Lisainfo programmi tutvustavalt kodulehelt www.ank.ee

Lisainfo: Karmen Kukk

Laeva valla Avatud Noortekeskuse juhataja

tel. 55511774

 

 

Noortele vanuses 12+ (kaasa saab 5-6 noort). Eelisjärjekorras on need noored, kes pole veel ühelgi Tunne Tartumaad projekti väljasõidul osalenud. Lisainfo ja registreerimine: Karmen Kukk Laeva valla Avatud Noortekeskuse juhataja tel. 55511774 või facebooki grupis Laeva valla Avatud Noortekeskus.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vanusele 11+. Palun ennast registreerida hiljemalt 18.maiks. Lisainfo ja registreerimine Karmen Kukk tel. 55511774.

 

 

 

 

 

Liikumisprogrammi rahastab Tartumaa tervisetuba 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sergei Svetlakov särtsakas ja lustlikus sügiskomöödias "Peigmees".

Sakslane Helmut (Philippe Reinhardt) tutvub Berliinis veetleva Aljonaga ning lendab seejärel Venemaale tütarlapse kätt paluma. Õnnelikud armunud saabuvad üheskoos maale, et Helmut saaks tutvuda pruudi sugulastega. Sinna saabub ka Aljona eksmees Tolja (Sergei Svetlakov), kes on ootamatult otsustanud oma endise naise südame võita. Tolja ja Helmuti romantilisele vastasseisule lisavad särtsu ka sõbrad, sugulased ja Venemaa värvikas külaelu.

Kas võitjaks osutub perspektiivikas ja edukas Helmut või kunagi palavalt armastatud eksmees, selgub juba sügisel!

 

 

 

 

 

 

 

 

Imeline loodusfilm Soome järvedest. Vaatajal on haruldane võimalus jälgida järve elu-olu nii vee all kui vee peal, tutvuda taimestiku ja loomastikuga ning seda kõike Soome rahvapärimuse ja mütoloogia taustal.

Soomes vaatajarekordeid löönud dokumenteelfilm.

Meile näidatakse Soome järvede sünnilugusid, nende muutumist erinevatel aastaaegadel ning nende kallastel ja allpool veepiiri peituvat mitmekülgset floorat ja faunat.

Sobib vaatamiseks igas vanuses filmisõpradele.
Eesti kinodes alates 13.jaanuarist!

Kestvus: 73 minutit.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projektifondi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Toimetaja: KADRI LINAMÄGI