Teated , Uudised

7.04.17

 

Nopi Üles projektifondist toetati 2017.a. noorte omaalgatuslikku ideed "Jalkaga sõbraks" Toetuse summaks 2000€

Projektifondi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.

Lisainfo programmi tutvustavalt kodulehelt www.ank.ee.

     

 

 

Talgud jalkaplatsil 27.04.2017

 

http://talgud.teemeara.ee/events/talgud-jalkaplatsil

 

Noorteka õueala ja õunapargi talgud 20.04.2017

http://talgud.teemeara.ee/events/noorteka-oueala-ja-ounapargi-talgud

 

Projektijuhtimise koolitus Tartus

MTÜ Noorte Koolitus korraldab projektijuhtimise koolituse Tartumaa gümnaasiumi ja kutsekooli õpilastele. Koolitus toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ruumides.

Koolitus toimub kuuel nädalavahetusel järgnevatel kuupäevadel:
1.04 | 15.04 | 29.04 | 13.05 | 27.05 | 10.06 (tutvu ajakavaga).

Koolitus annab teadmised projekti tsüklist ning tutvustab olulisemaid põhimõtteid, kuidas kirjutada projekti. Osaleja saab ülevaate erinevate programmide rahastamise vormidest ja taotlusvõimalustest ning eeldused neid reaalses elus kasutada. Koolituse lõppedes valmib osalejatel grupitööna reaalne projekt, mida on soovi korral võimalik ellu viia.

Koolituse maksumus on 25 eurot, mis tuleb tasuda enne koolitust saadetava arve alusel. Koolituse maht on 24 akadeemilist tundi.

Edukal läbimisel saad tõendi, mis kinnitab Sinu koolituse läbimist ja annab hinnangu Sinu tugevustele projektijuhtimisvaldkonnas. Tõend tuleb kindlasti tulevikus kasuks nii rahastajate kui ka tööandjate jaoks.

Lisainfo koolituse kohta aadressil: https://noortekoolitus.ee/projektijuhtimine-tartu/

Laeva valla Avatud Noortekeskus tasub koolituse kulud kahel välja valitud noorel. Selleks, et saada väljavalituks anna endast märku Karmenile tel. 55511774, facebookis (Laeva valla Avatud Noortekeskus) või kirjuta karmen.kukk.001@gmail.com. Teatamise tähtaeg 29.märts!

 

 

 

Laeva valla noored koguvad facebooki keskkonnas oma idee toetuseks laike. Kui noored saavad kogukonnalt kokku 200 laiki saavad nad teoks teha ühe oma kauaaegse soovi. 200 laiki täitumine facebookis tähendab noortele oma soovi ellu viimiseks üle 1900€. Oma panuse saavad anda kõik, kellel on facebooki konto. Logu facebooki sisse, mine lehele Nopi Üles või Laeva valla Avatud Noortekeskus ning otsi ülesse jalgpalliga sõbraks plakat.

Toetame omasid, et panustada kogukonna aktiivsemasse tulevikku! :)

Täpsem info: Karoliine Marialt, Anettelt, Christin Marleenilt või Karmenilt

 

 

 

 

Kui ka Sina soovid treeningutel osaleda või lisainfot, siis võta ühendust Karmeniga tel. 5551 1774 või karmen.kukk.001@gmail.com.

 

 

 

Nopi üles projektifondi tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ja ESF kaasrahastatud programmi "Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivelisuse parandamine" alusel.
 


 

 

===========================================================================

 

Toimetaja: KADRI LINAMÄGI