Lühikokkuvõte Laeva ja Puurmani valdade spordimängudest.

XXVIII kohtumine Laeva ja Puurmani spordirahva vahel toimus 12. Septembril  Laeva spordihoones. Võisteldi kaheksal erineval alal:

1.       Laste saalijalgpall  poistele ja tüdrukutele. Laeva võistkonnas mängisid:Hendrik Vahimets, Patrick Maibach, Roven Zirul, Magnar Maibach, Karoliine Pihlapuu, Sandra Nömmeots, Anette Huum, Getlin Annuk, Laura- Lee Raudsepp, Maris Rammi, Kristin Pehap . Laeva poisid saavutasid võidu 3:2 ja tüdrukud 1:0.

2.       Juhtide kabevõistluses osalesid Koit Prants, Ago Vooremäe ja Kersti Körge . Kabeturniiril õnnestus Laeva juhtidel 4.1/2 : 1.1/2 võit saavutada.

3.       Naiste saalihoki vöitis Laeva ülekaalukalt 9:1. Mängisid  Merle Mukk, Evely Kannela, Karmen Kukk, Johanna-Ly Männik, Cristiine Laugmaa, Airi Venno.

4.       Meeste saalihoki oli väga vöitluslik, võidu 5: 2 saavutasid Laeva mehed koosseisus: Innar Hannus, Lewis Vunder, Joonas Männik, Kristjan Kukk, Hendrik Puija, Raido Noobel, Kunnar Kiin.

5.       Naiste rannavõrkpallis said Laeva võistlejad  Anneli Venno ja Airi Venno  kindla 2:0 võidu.

6.       Meeste rannavõrkpallis ei leidunud Puurmanil meesvörkpallureid ja Laeva sai 2: 0 vöidu. Vöistkonnas mängisid Olev Venno ja Velmo Junkin.

7.       Kõrgetasemeline oli meeste korvpallilahing.  Laeva mehed võitsid 43: 33.

Mängisid: Marek Maibach, Lennard Luik, Hanno Kaljuste, Veiko Märtin, Koit Märtin, Martin Kannela, Olari Venno, Andrus Kivimurd.

Kokkuvõttes oli tore sportlik laupäev, kus Laeva valla noored saavutasid üldvõidu naabrite üle punktidega 24: 8.

Sõpruskohtumised on toimunud järjepidevalt alates 1988. aastast . Puurmani vald on saavutanud üldvõidu viiel korral ja Laeva sportlased kahekümne kolmel korral. Järgmised mängud on juba XXIX ja on  Puurmani valla korraldada. Täname kõiki tublisid sportlasi ja edukat harjutamist.

Benno Kannela